-branislav pavlík -

SVADBY &

REKLAMY

- videographer -

O MNE

PREčO TO

ROBíME

videographer

braňo

VIDEO bolo najprv mojím koníčkom, teraz prácou. Vôbec to ale neznamená, že by ma to prestalo baviť. Konečne sa, ale do práce teším, pretože je rôznorodá a nie je to vždy len o kancelárii. Zachytávanie záberov prebieha v deň svadby prevažne najprv u mladomanželov, neskôr v kostole, napokon hostina a kamerovanie v exteriéry – pre snímky do klipu – v iný deň po svadbe. Až tak sedím v kancli (doma) – ten kolobeh a pestrosť na tejto práci, mám veľmi rád.

EMÓCIE, ak sa prejavujú pohľadom, trasľavým hlasom, dotykmi, alebo slzami, ma aj po rokoch stále dokážu rozcitlivieť, a pohladiť na duši. Ak sa toto podarí zachytiť, tak ľudia – aj po rokoch, pri vzhliadnutí videa znovu prežívajú daný moment, s tým istým „feelingom“ a v tom je ukryté čaro. Spomienka sa v pamäti udrží veľmi krátko. Už 2 týždne po svadbe majú mladomanželia len hmlisté spomienky … a čo spravia roky? Video je ako vrátiť sa v čase, prežiť to znovu cez pocity, ktoré sa z obrazu a zvuku znova vynoria. 

photographer

silvia

Volám sa Silvia Pavlíková, a som mama dvoch úžasných detičiek. Moja rodina je pre mňa môj život. S manželom Braňom sme partneri v osobnom, ale aj pracovnom živote. Roky spolupracujeme a snažíme sa odborne zachytiť všetky tradičné svadobné a rodinné momenty a pritom zvýrazniť emócie. Sme nesmierne šťastní, keď robíme klientom radosť. To nás motivuje a posúva ďalej. Všade hľadáme a vidíme lásku, krásu a šťastie, čo sa snažíme zachytiť. ĎAKUJEME za Váš záujem.